Pergola SIMPLE

Bioklimatická pergola s hliníkovou konstrukcí a nastavitelnými střešními lamelami
Pergola SIMPLE

Obecné informace

Cena od: 41 913,- Kč bez DPH

vyvíjeno a vyráběno v ČR ryze českou firmou

bez údržby

ruční ovládání

otočné lamely

stabilní konstrukce

variabilní systém

moderní design

Specifikace

Technické specifikace a soubory ke stažení

Technické specifikace

Celohliníková bioklimatická pergola SIMPLE disponuje zastřešením, které je tvořené naklápěcími lamelami. Díky nim je pergola kompaktní a víceúčelová. Otočné lamely lze nastavit od 0 (zavřeno) do 130 stupňů. Lamely si ručně nebo lineárním motorem jednoduše přizpůsobíte, tak jak zrovna potřebujete.

Od pergoly SIMPLE můžete očekávat veškeré výhody, které bioklimatické pergoly nabízí. Stínění, protidešťovou i protisněhovou ochranu, odvětrávání akumulovaného přehřátého vzduchu nebo integrovaný odtok dešťové vody vně konstrukce.

Subtilní rám konstrukce umožnuje pergolu modulovat. Části rámu se dají rozdělit na sekce, pergola tedy muže pokrýt velké plochy. Sekce je možno v tomto případě ovládat jednotlivě, ale i jako celek dohromady.

Pergola SIMPLE nabízí mnoho možností doplňkového příslušenství. Například LED osvětlení, kompletní zasklení, látkové boční stínění, infravytápění. V naší nabídce naleznete i senzory, které pomohou ochránit Váš zahradní nábytek před deštěm.

Naše pergola má zapuštěné kořeny na Jižní Moravě. Jako tuzemský výrobce máme možnost splnit nejrůznější individuální přání, ať jde o barvu, velikost nebo způsob kotvení.

Ceník

Cena za rozměr: 3 m x 2,5 m
92 676,- Kč
Cena za rozměr: 4,2 m x 3,5 m
146 147,- Kč
Cena za rozměr: 5 m x 4 m
184 398,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH a bez montáže
Slevy z daných cen určuje dodavatel individuální cenovou nabídkou

frame-scrollup