Hliníková pergola Skyline - celohliníková konstrukce s luxusní strukturovanou barvou

Bioklimatická pergola nové generace
Pergola SKYLINE

Obecné informace

Cena od: 100 138,- Kč bez DPH

nejmodernější pergola na trhu a náš nejprodávanější produkt

vyvíjeno a vyráběno v ČR ryze českou firmou

Certifikace výrobku TÜV SÜD Czech

výroba i dodávka přímo od výrobce AL Pergoly s.r.o. s 5 letou zárukou

celohliníková konstrukce s luxusní strukturovanou barvou

protidešťová a protisluneční ochrana, odolnost vůči sněhu

ovládání pergoly dálkovým ovladačem, smartphonem, tabletem

řízení pergoly systémy LOXONE nebo Somfy Tahoma dle výběru

rozsah naklápění lamel střešního slunolamu 0-140o

Specifikace

Technické specifikace a soubory ke stažení

Technické specifikace

 

 

 

Pergola SKYLINE je nejprodávanější bioklimatickou pergolou, je navržena tak, aby poskytovala uživateli maximální komfort proti slunci a dešti.
Hranatý minimalistický design této pergoly je ideální pro širokou škálu rodinných domů, bytů, zahrad a vil, jejichž terasy se promění v relaxační zónu, kde můžete trávit příjemné chvíle s rodinou a přáteli.

Konstrukci pergoly tvoří nosné sloupy na kterých je osazen obvodový rám s integrovaným odvodem vody. Střechu pergoly tvoří hliníkový slunolam z extrudovaných lamel, které zajišťují ochranu proti dešti a zároveň díky jejich zesílené vnitřní konstrukci propouští při otevřeném stavu až o 25 % více světla než srovnatelné systémy. Toto ocení uživatel pergoly především v zimním období, tak aby pergola zbytečně nebránila průchodu denního světla do interiéru.

Střecha pergoly umožňuje naklápění lamel v rozsahu 0-140O, díky tomuto obousměrnému naklápění je možné regulovat prakticky veškeré denní světlo a vytvářet si pod pergolou vlastní klima.

Pro pohyb slunolamu pergoly a mechanického příslušenství používáme pouze kvalitní motory německého výrobce Geiger a největšího světového výrobce Somfy.

Pergola SKYLINE nabízí uživateli nejmodernější systémy řízení pergoly a to v základním provedení pomocí dálkového ovladače, s možností rozšíření o bezdrátové řídící jednotky LOXONE a Somfy Tahoma se kterými můžete řídit Vaši pergolu odkudkoliv přes smartphone, tablet, PC. Samozřejmostí je také tvoření vlastních scénářů a časových schémat řízení pergoly a jejího příslušenství, veškerý přehled o stavu pergoly máte vždy po ruce v aplikaci ve svém smartphonu.

                                                                         

Na výběr je samozřejmě velká škála příslušenství jako jsou boční screenové rolety, nebo posuvné lamelové slunolamy pro stínění nízkého slunce, posuvné bezrámové nebo rámové zasklení pro ochranu proti větru a uzavření stěn pergoly pro chladnější období. K pergole je možné přiobjednat veškeré možné elektropříslušenství jako sluneční, větrná a dešťová čídla, meteostanici, nebo infrazáříč.

Pro maximální komfort může být pergola vybavena LED podsvícením lamel, nebo horního rámu pergoly a také RGB barevným podsvícením střechy pergoly vytvářející příjemnou nebo intimní atmosféru.

Pergolu sami vyrábíme a dodáváme vlastními montážními týmy, na celou pergolu jako celek dáváme 5 letou záruku bez omezení.

 

Celá pergola je vyvíjena a vyráběna v ČR ve spolupráci AL Pergoly s.r.o s fakultou strojní TU Ostrava. Certifikace výrobku TÜV SÜD Czech

                                                                                                                         

Protisluneční ochrana
Protidešťová ochrana
Ventilační funkce
Ochrana proti větru
Ochrana proti sněhu do 90 kg / m2
Pohyblivá pergola
Dálkové ovládání
Hrdě vyrobeno v České republice
Nakupujte přimo od výrobce pergoly

Ceník

Cena za rozměr: 3,48 m x 2,6 m
142 770,- Kč
Cena za rozměr: 5 m x 3 m
197 188,- Kč
Cena za rozměr: 6 m x 4 m
300 072,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH a bez montáže
Slevy z daných cen určuje dodavatel individuální cenovou nabídkou

frame-scrollup