Hliníková pergola Skyline - celohliníková konstrukce s luxusní strukturovanou barvou

BIOKLIMATICKÁ PERGOLA NOVÉ GENERACE. CELOHLINÍKOVÁ KONSTRUKCE S LUXUSNÍ STRUKTUROVANOU BARVOU.
Pergola SKYLINE

Obecné informace

Cena od: 100 138,- Kč bez DPH

nejmodernější pergola na trhu a náš nejprodávanější produkt

vyvíjeno a vyráběno v ČR ryze českou firmou

Certifikace výrobku TÜV SÜD Czech

výroba i dodávka přímo od výrobce AL Pergoly s.r.o. s 5 letou zárukou

celohliníková konstrukce s luxusní strukturovanou barvou

protidešťová a protisluneční ochrana, odolnost vůči sněhu

ovládání pergoly dálkovým ovladačem, smartphonem, tabletem

řízení pergoly systémy LOXONE nebo Somfy Tahoma dle výběru

rozsah naklápění lamel střešního slunolamu 0-140o

Specifikace

Technické specifikace a soubory ke stažení

Technické specifikace

 

 

 

Pergola SKYLINE je naší nejprodávanější bioklimatickou pergolou. Je navržena tak, aby poskytovala uživateli maximální komfort proti dešti i při silném slunci. Kvadratický minimalistický design této pergoly je ideální pro širokou škálu rodinných domů, bytů, zahrad i vil. Vaši terasu promění v relaxační zónu, kde můžete trávit příjemné chvíle s rodinou a přáteli kdykoli jen budete chtít.

Konstrukce pergoly se skládá z nosných sloupů, na kterých je osazen obvodový rám s integrovaným odvodem vody. Střechu tvoří hliníkový slunolam z extrudovaných lamel. Ten slouží nejen jako ochrana proti dešti. Díky zesílené vnitřní konstrukci propouští při otevřeném stavu až o 25 % více světla než srovnatelné systémy. Toto oceníte především v zimním období, tak aby pergola zbytečně nebránila průchodu denního světla do interiéru.

Střecha pergoly umožňuje naklápění lamel v rozsahu 0–140°. Díky tomuto obousměrnému naklápění je možné regulovat prakticky veškeré denní světlo a vytvářet si pod pergolou vlastní klima dle potřeby.

Pro pohyb slunolamu pergoly a mechanického příslušenství používáme pouze vysoce kvalitní motory. Spolupracujeme s německým výrobcem Geiger a největším světovým dodavatelem Somfy.

Pergola SKYLINE nabízí nejmodernější systémy ovládání. V nabídce naleznete základní provedení ve formě dálkového ovladače. Nabízíme také možnost rozšíření o bezdrátové řídící jednotky Loxone a Somfy TaHoma. Tyto systémy Vám umožní řídit Vaši pergolu odkudkoliv přes smartphone, tablet nebo PC. Samozřejmostí je také tvoření vlastních scénářů a časových schémat řízení pergoly a jejího příslušenství. Veškerý přehled o stavu pergoly tak máte vždy po ruce v aplikaci ve svém smartphonu.

                                                                         

Na výběr pro Vás máme mimo jiné i širokou škálu příslušenství. Můžete zvolit např. boční screenové rolety nebo posuvný lamelový slunolam pro stínění nízkého slunce. Možná hledáte posuvné bezrámové nebo rámové zasklení pro ochranu proti větru. Nebo zvolíte uzavření stěn pergoly pro komfort i v chladnějším období. Mimo jiné si můžete doobjednat veškeré možné elektropříslušenství jako jsou sluneční, větrná a dešťová čidla, meteostanice nebo infrazářič.

Pro maximální komfort může být pergola vybavena LED podsvícením lamel, nebo horního rámu pergoly a také RGB barevným podsvícením střechy pergoly vytvářející příjemnou nebo intimní atmosféru.

Pergolu sami vyrábíme a dodáváme vlastními montážními týmy, na celou pergolu jako celek dáváme 5letou záruku bez omezení.

 

Celá pergola je vyvíjena a vyráběna v ČR ve spolupráci AL Pergoly s.r.o s Fakultou strojní TU Ostrava. Naše výrobky jsou podloženy certifikací TÜV SÜD Czech.

                                                                                                                         

Protisluneční ochrana
Protidešťová ochrana
Ventilační funkce
Ochrana proti větru
Ochrana proti sněhu do 90 kg / m2
Pohyblivá pergola
Dálkové ovládání
Hrdě vyrobeno v České republice
Nakupujte přimo od výrobce pergoly

Ceník

Cena za rozměr: 3,48 m x 2,6 m
142 770,- Kč
Cena za rozměr: 5 m x 3 m
197 188,- Kč
Cena za rozměr: 6 m x 4 m
300 072,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH a bez montáže
Slevy z daných cen určuje dodavatel individuální cenovou nabídkou

frame-scrollup