Zahradní hliníkové pergoly – 100% na míru

Bioklimatické pergoly

Bioklimatické pergoly

Největším trendem mezi hliníkovými pergolami jsou jednoznačně pergoly bioklimatické. Jejich základní funkcí je protidešťová zábrana, regulace stínění a odvětrávání akumulovaného přehřátého vzduchu pro zajištění ideálního klima. Užívejte si komfort v podobě našeho nejprodávanějšího modelu. Bioklimatická pergola SKYLINE je vybavena nejmodernějšími technologiemi na trhu včetně ovládání smartphonem nebo napojení na řídící systém inteligentního domu.

Zobrazit
Přístřešky pro auta

Přístřešky pro auta

Pokud hledáte kvalitní přístřešek pro Vaše Auto, máme pro Vás ideální řešení. Přístřešek CARPORT 3000 tvoří hliníková konstrukce. Zastřešení z polykarbonátu s integrovaným odvodem vody dokonale ochrání Vaše vozidlo před deštěm, krupobitím nebo sněhem.


Takový kvalitní hliníkový přístřešek Vám může ušetřit spoustu času i peněz. CARPORT 3000 nevyžaduje žádné čištění ani natírání jako je tomu u jiných materiálů a skvěle ochrání vaše vozidlo.

Dešťová voda je sváděna uvnitř sloupu pergoly na terén. To znamená, že zde nenajdete žádné další rušivé prvky pro svod vody. Vše je ukryto uvnitř konstrukce, a tak dochází k zachování čistého designu.

Vysoká kvalita a jednoduchá údržba jsou zde doplněny o nadčasový vzhled, který se hodí ke všem typům domů a vil.

 

Zobrazit
frame-scrollup