Bioklimatické pergoly 100% na míru

Nejmodernější trend v hliníkových pergolách jsou bioklimatické pergoly. Pergola funguje jako protidešťová zábrana a také umožňuje regulaci stínění a odvětrání přehřátého vzduchu, tím zajišťuje ideální klima uvnitř pergoly. Doporučujeme nejmodernější bioklimatickou pergolu Skyline využívající nejmodernější technologie řízení včetně ovládání smartphonem a napojení na řídící systém inteligentního domu.

Filtr
Zavřít Resetovat filtr

Cena

(Jedná se o nejběžnější rozměr pergoly 4x3m. Cena je informativní.)

Výrobce

Termín dodání

Parametry produktu

Nevíte si rady? Ozvěte se nám. Rádi Vám navrhneme perfektní řešení Vaší pergoly!

 

Ing. Jana Staňková

Tel: 736 183 902
info@pergoly-morava.cz

Bioklimatické pergoly jsou určeny pro stínění a zároveň slouží jako ochrana proti dešti

Bioklimatické pergoly zajišťují ideální pohodu a klima pro uživatele pergoly. K tomu, aby tohoto ideálního klimatu bylo dosaženo, fungují na pergole stínící a protidešťové prvky, ze kterých je nejdůležitější střešní pohyblivý slunolam.

Díky pohyblivému slunolamu je docíleno stínění slunce přes střešní konstrukci pergoly, zároveň ale slunolam při zaklopení funguje jako protidešťová ochrana a dešťová voda je svedena přes lamely slunolamu do konstrukce pergoly a poté sloupkem konstrukce dolů. Slunolam dokáže také naklopit lamely tak, aby stínil, ale zároveň odvětrával vzduch v pergole a zajišťuje tak, že se nepřehřívá a uvnitř pergoly panuje ideální klima.

Screenové rolety v bočních stěnách zabraňují průchodu přímého slunce přes stěny pergoly, regulují tak přehřívání a zabraňují oslnění přímým sluncem. Dají se použít také rolety s průhledným PVC potahem místo screenové látky, tím dojde k zabránění průchodu větru a také případné vhlkosti a kapek deště přes boční stěny, ale nedojde k redukci viditelnosti přes průhledné PVC.

Pergola SKYLINE

SKYLINE je nejmodernější pergola naší výroby, vývoj této pergoly byl realizován s fakultou strojní Technické Univerzity Ostrava. Jedná se o vrcholný model bioklimatické pergoly kombinující stínící, protidešťovou a ventilační funkci a to vše v moderním hranatém designu. Pergola je tvořena celohliníkovou konstrukcí s nerezovými prvky. Celá konstrukce je opatřena luxusní práškovou barvou s jemnou povrchovou metalickou strukturou. Pergola je navržená tak aby jí uživatel mohl řídit a kontrolovat také přes aplikaci ve smartphonu, tabletu nebo PC a kdykoliv tak mohl i vzdáleně dávat pergole pokyny. Systém řízení je navržen pro LOXONE a Somfy Tahoma a celá pergola se tak může stát součástní řízení inteligentího domu. Na celou pergolu dáváme 5 letou záruku bez omezení. Pergolu sami vyrábíme i montujeme vlastními týmy, získáváte tak jistotu dodávky přímo od výrobce s veškerými zárukami a nejnižší cenou.


Pergola Eteria

Lehká a cenově dostupná pergola zaujme každého, kdo nechce investovat příliš do robustnějsích řešení plných elektroniky, ale chce stejný komfort se střechou s pohyblivými slunolamy.
Tato pergola se dodává jen v jednom rozměru 3, 95 m x 3,5 m. Cena je tedy za celou pergolu těchto rozměrů. V případě vícemodulových sestav se pergoly spojují k sobě do pravidelných tvarů dle technického listu.

frame-scrollup