Bioklimatické pergoly

Největším trendem mezi hliníkovými pergolami jsou jednoznačně pergoly bioklimatické. Jejich základní funkcí je protidešťová zábrana, regulace stínění a odvětrávání akumulovaného přehřátého vzduchu pro zajištění ideálního klima. Užívejte si komfort v podobě našeho nejprodávanějšího modelu. Bioklimatická pergola SKYLINE je vybavena nejmodernějšími technologiemi na trhu včetně ovládání smartphonem nebo napojení na řídící systém inteligentního domu.

Filtr
Zavřít Resetovat filtr

Cena

(Jedná se o nejběžnější rozměr pergoly 4x3m. Cena je informativní.)

Výrobce

Termín dodání

Parametry produktu

Nevíte si rady? Ozvěte se nám. Rádi Vám navrhneme perfektní řešení Vaší pergoly!

 

Ing. Jana Staňková

Tel: 736 183 902
info@pergoly-morava.cz

Bioklimatické pergoly se střešním pohyblivým slunolamem pro stínění a ochranu proti dešti

Pohodu a ideální klima Vám díky svým funkcím zajistí jednoznačně bioklimatické pergoly. Jsou vybaveny stínícími a protidešťovými prvky jako jsou například slunolam nebo screenové rolety.

Střešní konstrukci každé naší bioklimatické pergoly tvoří pohyblivý slunolam, který si lze nastavit dle potřeby. Můžete si zvolit sklon lamel tak, aby slunolam stínil a zároveň docházelo k odvětrávání přehřátého vzduchu uvnitř pergoly. Tato funkce Vám zajistí ideální klima. Je tedy jen na Vás, kolik sluníčka dovolíte prostoupit pod Vaši pergolu. Mimo to funguje slunolam i jako protidešťová zábrana, když jej zcela zaklopíte. Dešťová voda je svedena přes lamely slunolamu do konstrukce pergoly a sloupkem odteče pryč.

Screenové rolety zabraňují průchodu přímého slunce přes stěny pergoly. Regulují přehřívání a ochrání Vás před slunečním zářením příchozím ze stran. Namísto screenové látky lze použít také rolety s průhledným PVC potahem. Takové rolety zabraňují nejen průchodu větru a dešti přes boční stěny, ale také případné vlhkosti a kapek. Průhlednost použitého materiálu PVC zajistí, že nedojde k redukci viditelnosti.

Pergola SKYLINE

Vývoj naší nejmodernější pergoly SKYLINE byl realizován ve spolupráci s Fakultou strojní Technické Univerzity Ostrava. Jedná se o vrcholný model bioklimatické pergoly kombinující stínící, protidešťovou a ventilační funkci. To vše v moderním čistém designu. Pergola je tvořena celohliníkovou konstrukcí s nerezovými prvky. Celá konstrukce je opatřena luxusní práškovou barvou s jemnou povrchovou metalickou strukturou. Pergola je navržena tak, aby ji uživatel mohl řídit a kontrolovat přes aplikaci ve smartphonu, tabletu nebo PC. Tato funkce Vám umožní ovládat pergolu na dálku a reagovat včas na nepříznivé počasí.

Systém řízení je navržen pro LOXONE a Somfy TaHoma. Vaše nová pergola se tak může stát součástí řízení inteligentního domu.

Jistě Vás potěší 5letá záruka bez omezení. Pergolu sami vyrábíme a o montáž se stará náš tým zkušených techniků. Získáte tak od nás jistotu dodávky přímo od výrobce s veškerými zárukami a nejnižší cenou.

frame-scrollup