Pergoly ECONOMY

Příznivá cena při zachování vysoké kvality je výsledkem vývoje naší řady ECONOMY. Pergoly ESPACE, SIMPLE a SKYSPACE LIGHT jsou výrazně levnější než jiné kvalitní hliníkové pergoly na trhu. Základní typ konstrukce a zastřešení polykarbonátovými deskami Vám poslouží celoročně. Zajistí nejen protidešťovou, ale i protisněhovou ochranu a svod vody vně hliníkové konstrukce.

Filtr
Zavřít Resetovat filtr

Cena

(Jedná se o nejběžnější rozměr pergoly 4x3m. Cena je informativní.)

Výrobce

Termín dodání

Parametry produktu

Nevíte si rady? Ozvěte se nám. Rádi Vám navrhneme perfektní řešení Vaší pergoly!

 

Ing. Jana Staňková

Tel: 736 183 902
info@pergoly-morava.cz

Kvalitní hliníková pergola za nízkou cenu!

Naše pergoly ECONOMY jsou úsporným řešením pro každého, kdo hledá kvalitu a přívětivou cenu. Základem je hliníková konstrukce s povrchovou úpravou komaxitové barvy, která zaručuje dlouhou životnost bez údržby. Polykarbonátové zakrytí funguje jako účinná ochrana proti dešti a nepříznivému počasí. Všechny modely mají integrovaný svod vody z okapu sloupkem konstrukce, tak aby dešťová voda účinně odtékala pryč.

Pergoly ECONOMY jsou také kompatibilní s širokou řadou doplňků. Můžete základní vybavení rozšířit například o screenové rolety nebo posuvné zasklení stěn. Jednoduše tak z Vaší pergoly vytvoříme zimní zahradu. Pro opravdu chladné večery nabízíme rozšíření o infrazářič. A o navození té správné atmosféry se postarají LED panely, které lze k pergole kdykoli doobjednat.

Pergola ESPACE

Naše hliníková pergola za nejnižší cenu splní Vaše očekávání. Integrovaný odvod vody, bezúdržbová hliníková konstrukce a polykarbonátové zastřešení v moderním a designovém provedení. To je pergola ESPACE!
Pozornost věnujte rozměrům. Limitující je hloubka omezena na 5 m. Maximální možné rozměry pergoly ESPACE jsou 7 m šíře a 5 m hloubka.

Pergola SIMPLE

Bioklimatická pergola s hliníkovou konstrukcí a nastavitelnými střešními lamelami. Tento typ pergoly lze využít pro zastřešení malých i velkoplošných teras, díky možnosti složení více modulů k sobě.

Pergola SKYSPACE LIGHT

Hliníková pergola s plochou střechou z polykarbonátu tloušťky 16 mm se sluneční ochranou Solar Contro. Pergolu dodáváme až do rozměrů 8 m x 5 m.

Proč si vybrat hliníkovou pergolu s polykarbonátovým zastřešením?

Hlavní výhodou hliníkových pergol je lehká hliníková konstrukce odolná vůči zatížení a povětrnostním vlivům. Konstrukce hliníkové pergoly je povrchově opatřena práškovou (komaxitovou) barvou, která zaručuje dlouhou životnost, stálobarevnost a vysokou odolnost proti otěru a poškrábání.

Polykarbonátové hliníkové pergoly jsou oproti dřevěným nebo hliníkovým pergolám se zasklením bezpečnostními skly jednodušší a mají lehčí konstrukci. Tím jsou výrazně levnější. U nás tak naleznete řadu ECONOMY, která nabízí nejlevnější kvalitní hliníkové pergoly na trhu.

Používáme dvojité polykarbonáty tloušťky 16 mm od švédské firmy ARLA. Jsou vyráběny v závodě v ČR a vyznačují vysokou životností a stálobarevností.

frame-scrollup