Hliníkový přístřešek Carport 3000

Pokud hledáte kvalitní přístřešek pro Vaše Auto, máme pro Vás ideální řešení. Přístřešek CARPORT 3000 tvoří hliníková konstrukce. Zastřešení z polykarbonátu s integrovaným odvodem vody dokonale ochrání Vaše vozidlo před deštěm, krupobitím nebo sněhem.


Takový kvalitní hliníkový přístřešek Vám může ušetřit spoustu času i peněz. CARPORT 3000 nevyžaduje žádné čištění ani natírání jako je tomu u jiných materiálů a skvěle ochrání vaše vozidlo.

Dešťová voda je sváděna uvnitř sloupu pergoly na terén. To znamená, že zde nenajdete žádné další rušivé prvky pro svod vody. Vše je ukryto uvnitř konstrukce, a tak dochází k zachování čistého designu.

Vysoká kvalita a jednoduchá údržba jsou zde doplněny o nadčasový vzhled, který se hodí ke všem typům domů a vil.

 

Filtr
Zavřít Resetovat filtr

Cena

(Jedná se o nejběžnější rozměr pergoly 4x3m. Cena je informativní.)

Termín dodání

Parametry produktu

Nevíte si rady? Ozvěte se nám. Rádi Vám navrhneme perfektní řešení Vaší pergoly!

 

Ing. Jana Staňková

Tel: 736 183 902
info@pergoly-morava.cz

A pokud Vám již na terase či zahradě stojí naše pergola SKYLINE, neváhejte. CARPORT 3000 má totiž stejnou konstrukci a Vaše pergola a přístřešek na auto se budou navzájem skvěle doplňovat!

Přístřešek dodáváme až do rozměrů 8 m x 5 m (platí pro 1. sněhovou zónu), tak aby se pod něj pohodlně vešla dvě auta. Při šířce větší než 6 m musí být instalován středový nosný sloup.
Přístřešek je tvořen hliníkovou konstrukcí s plochou střechou a integrovaným okapem uvnitř konstrukce.

frame-scrollup