Zasklená pergola je skvělá pro rozšíření plochy domu

Zasklené pergoly MURANO od kvalitního německého výrobce Lewens fungují jako účinná ochrana proti dešti a rozšiřují obytnou plochu rodinných domů. Precizní provedení každého detailu a široká nabídka rozšíření jako jsou střešní markýza, LED podsvícení nebo infrazářiče a zasklení stěn pergoly, to jsou kvalitní pergoly LEWENS!

Filtr
Zavřít Resetovat filtr

Cena

(Jedná se o nejběžnější rozměr pergoly 4x3m. Cena je informativní.)

Výrobce

Termín dodání

Parametry produktu

Nevíte si rady? Ozvěte se nám. Rádi Vám navrhneme perfektní řešení Vaší pergoly!

 

Ing. Jana Staňková

Tel: 736 183 902
info@pergoly-morava.cz

 

Chcete rozšířit svůj dům nebo byt o vysoce kvalitní pergolu se zasklením, potom jsou hliníkové pergoly od německého výrobce Lewens tou pravou volbou.

Dokonale propracovaná konstrukce pergol Lewens zaručuje nejvyšší kvalitu zpracování a řešení každého detailu pergoly.

Hliníkové pergoly Lewens jsou vyráběny ve 3 verzích podle velikosti a také dle technického řešení. Všechny spojuje kvalitní zpracování, integrovaný odtok vody konstrukcí, 21 standardních barev konstrukce včetně luxusních strukturovaných barev bez příplatku, bezpečnostní skla, možnost LED podsvícení integrované v krokvích pergoly, možnost stínění střechy pomocí střešní markýzy, rozšíření o posuvné zasklení stěn i šikmin, nebo stínění screenovými roletami. Toto vše nabízí jen hliníkové pergoly Lewens!

Pergola Murano Puro:
Jedná se o nejmenší model, který se vyrábí až do šíře 7 m a vyložení 3,5 m, stačí tak tedy pro většinu teras a zahrádek. Tuto pergolu je možné rozšířit o střešní markýzu, screenové rolety, LED podsvícení a další systémové doplňky Lewens.

Pergola Murano Vetro:
Tento model je určen až do šíře 7 m a vyložení 5 m, oproti modelu Puro má zesílené krokve i konstrukci okapu, aby bylo možné takové maximální rozměry dosáhnout. Tuto pergolu je také modulově postavit až do šíře 10 m, nebo vynechtat středový (třeti) sloupek tím, že zesílíme okap ocelovou výztuhou, tím vzniká velmi vzdušná konstrukce vhodná pro posuvné bezrámové zasklení.

Pergola Murano Integrale:
Jedná se o nejvyšší model hliníkové pergoly od výrobce Lewens, konstrukce je navržena tak aby bylo možné dosáhnout až maximálních rozměrů 7 m x 5 m, a to včetně integrované střešní markýzy přímo v konstrukci! Chcete zastínit stěny pergoly, žádný problém, stačí si při výběru pergoly zvolit screenové rolety ovládané dálkovým motorem a nízké Slunce Vás již nebude otravovat.


Chcete rozšířit hliníkovou pergolu Lewens o bezrámové posuvné zasklení stěn pergoly? Není problém, můžeme Vám dodat posuvné zasklení z bezpečnostních skel a z Vaší pergoly se stane zimní zahrada pro použití po většinu roku.

Přehřívání zimních zahrad a zasklených pergol se řeší střešní markýzou, pergoly PURO a VETRO jsou systémově nachystané na montáž střešní markýzy Ancona, u modelu INTEGRALE je markýza již integrována v konstrukci pergoly a žádné přehřívání tedy nehrozí!
Luxusní vzhled a závist sousedů umocníte integrovanými LED světly přímo v krokvích Vaší pergoly Lewens, praktický a luxusní doplněk bude ozdobou pergoly, navíc LED světla ovládáte dálkově na Vašem dálkovém ovladači.

Německá kvalita a precizní zpracování konstrukce v každém detailu, to jsou zasklené hliníkové pergoly Lewens!

Máte atypický tvar terasy a chcete ji zastřešit zasklenou pergolou? Není problém, můžete využít pergolu Style, která kombinuje hliníkový systém se zastřešením bezpečnostními skly a zároveň umožňuje velkou variabilitu použití oproti systémovým pergolám Lewens, které do nelze do atypických tvarů - převážně šikmin použít.

 

Oproti pergolám s polykarbonátovým zastřešením vynikají zasklené pergoly s bezpečnostními skly nižší hlučností při dešti a také lepšímu prostupu světla přes zasklení, samozřejmě také vzhledově vypadá zasklení více esteticky a čistě. Pergoly s polykarbonátem  vycházejí v pořizovacích nákladech níže než zasklené pergoly, je to z důvodu větší náročnosti na zatížení střechy a také robustnější a propracovanější konstrukcí zasklených pergol, pokud chcete opravdu investovat do zakryté pergoly doporučujem určitě zasklenou pergolu s bezpečnostními skly. V případě že je pro Vás částka za zasklenou pergolu příliš vysoká, můžete si vybrat pergolu z řady ECONOMY s polykarbonátovým zaskením

 

frame-scrollup