Pergola SIMPLE - stabilní konstrukce + otočné lamely

Bioklimatická pergola s hliníkovou konstrukcí ✔️ a nastavitelnými střešními lamelami. ✔️ Vyvíjeno a vyráběno v ČR ryze českou firmou.

Pergola SIMPLE

Obecné informace

Cena od: 41 913,- Kč bez DPH

 • vyvíjeno a vyráběno v ČR ryze českou firmou Pergoly Morava
 • nejlevnější bioklimatická pergola na trhu
 • výroba i dodávka přímo od výrobce s 5 letou zárukou na konstrukce
 • bez údržby
 • ruční ovládání i elektrické ovládání
 • otočné lamely
 • stabilní konstrukce
 • variabilní systém
 • moderní design

Odeslat poptávku

fotogalerie

  specifikace

  TECHNICKÉ SPECIFIKACE A SOUBORY KE STAŽENÍ

  TECHNICKÉ SPECIFIKACE

  Celohliníková bioklimatická pergola SIMPLE disponuje zastřešením, které je tvořené naklápěcími lamelami. Díky nim je pergola kompaktní a víceúčelová. Otočné lamely lze nastavit od 0 (zavřeno) do 90 stupňů. Lamely si ručně nebo lineárním motorem jednoduše přizpůsobíte, tak jak zrovna potřebujete.

  Od pergoly SIMPLE můžete očekávat veškeré výhody, které bioklimatické pergoly nabízí. Stínění, protidešťovou ochranu a odvětrávání akumulovaného přehřátého vzduchu. Pergola SIMPLE nemá integrovaný odtok vody. 

  Subtilní rám konstrukce umožnuje pergolu modulovat. Části rámu se dají rozdělit na sekce, pergola tedy muže pokrýt velké plochy. Sekce je možno v tomto případě ovládat jednotlivě, ale i jako celek dohromady.

  Pergola SIMPLE nabízí mnoho možností doplňkového příslušenství. Například LED osvětlení, kompletní zasklení, látkové boční stínění, infravytápění. V naší nabídce naleznete i senzory, které pomohou ochránit Váš zahradní nábytek před deštěm.

  Naše pergola má zapuštěné kořeny na Jižní Moravě. Jako tuzemský výrobce máme možnost splnit nejrůznější individuální přání, ať jde o barvu, velikost nebo způsob kotvení.

  cenik

  L

  Cena za rozměr: 4,2 m x 3,5 m

  146,147 Kč

  M

  Cena za rozměr: 3 m x 2,5 m

  92,676 Kč

  XL

  Cena za rozměr: 5 m x 4 m

  184,398 Kč

  Ceny jsou uvedeny bez DPH a bez montáže
  Slevy z daných cen určuje dodavatel individuální cenovou nabídkou

  Věděli jste, že AL Pergoly Morava jsou největším výrobcem bioklimatických pergol v ČR? Vyvíjíme a vyrábíme nejen bioklimatickou pergolu ALUX BIOclimatic, ale i screenové rolety, posuvné zasklení, fasádní slunolamy a mnoho dalších produktů.

  poptavka-logos