Veletrhy a výstavy

Ve dnech 20. září až 24. září 2022 jsme se zúčastnili stavebního veletrhu FOR ARCH, který se konal na výstavišti PVA EXPO v Praze.

V tomto ročníku stavebního veletrhu FOR ARCH bylo hlavním cílem podpořit udržitelnost, stavebnictví a informovat veřejnost o novinkách, které se v tomto segmentu dály.

Našim hlavním cílem bylo předsatvit novinky a pokrok, které jsme v segmentu stínící techniky a venkovního nábytku udělali za letošní rok. V tomto ročníku veletrhu veřejnost poprvé mohla spatřit náš funkční regulační systém naklápění lamel u bioklimatické pergoly, který dokáže natáčet lamely dle polohy slunečního svitu. Trhíkem našeho stánku byla ovšem inovovaná sada zahradního nábytku ALUX. Zbrusu nové látky a propracovaná konstrukce ohromila nejednoho návštěvníka. Perfektním lákadlem byl také stůl s vestavěným biokrbem. Podstatnou částí byla odezva návštěvníků na naše produkty, která nás mile potěšila. Veletrh hodnotíme jeko velice zdařilý a jsem rádi, že se těšil takové návštěvnosti. Určitě se na nás mužete těšit i další ročník, na kterém určitě nezůstaneme pozadu!

picture