Veletrhy a výstavy

 

Náš obor stínící techniky nás baví a rádi se dozvídáme o novinkách, které můžeme nabízet našim zákazníkům.

I v digitální době jsou veletrhy stále velmi přínosným zdrojem informaci a možností setkání se stávajícími nebo novými partnery a dodavateli.

Pravidelně se účastníme těchto veletrhů:

FOR ARCH 2019 ( 17.9 - 21.9 )

Největší a nejnavštěvovanější výstava s účastí zahraničních vystavovatelů a nejdelší tradicí v ČR. Průřez všemi oblastmi stavebnictví (realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a konstrukce). Zastoupení výrobců, investorů, dodavatelů, řemeslníků a dalších z oblasti stavebnictví.

FOR HABITAT 2019 ( 21.3 - 24.3 )

Tradiční veletrh oslovující nejšírší veřejnost i odborníky na začátku stavební sezóny. Zaměřený na vybavení domu, zahrady, sauny a privátní wellnes. Jsou zde představovány novinky a trendy pro nadcházející sezónu. Klikněte na obrázek a podívejte se na naší prezentací na tomto veletrhu v roce 2019.

 

R+T Stuttgart 2018 (27.2. - 3.3.)

Největší světový veletrh v oboru stínění, pergol a vratových systémů. Koná se každé 3 roky ve Stuttgartu. Jedná se o největší výstavu, na které musí být všichni velcí výrobci v čele s evropskými špičkovými dodavateli. Jsme rádi, že se mezi nimi stále častěji objevují i čeští výrobci, kteří si v těžké konkurenci nestojí vůbec špatně. Na této výstavě strávíme většinou 2-3 dny.

FENSTERBAU FRONTALE Norimberk

Jedna z největších světových výstav oken, dveří, zimních zahrad a fasád. Koná se každý rok. Vždy jsou na ni představeny špičkové technologie výroby oken, stavby fasád a lehkých konstrukcí vč. zimních zahrad i pergol.

 

frame-scrollup