Aktuality

Veletrh ForArch 2022
11.10.2022 Veletrh ForArch 2022
Ve dnech 20. září až 24. září 2022 jsme se zúčastnili stavebního veletrhu FOR ARCH, který se konal na výstavišti PVA EXPO v Praze. V tomto ročníku stavebního veletrhu FOR ARCH bylo hlavním cílem po ...
více
Firemní teambuilding
12.8.2022 Firemní teambuilding
Jako každý rok, tak i letos, se v létě rádi potkáme i mimo pracovní prostředí například na antukovém hřišti. Zde uspořádáme turnaj ve volejbale, kde soupeříme mezi jednotlivými družstvy například montážnící proti administrativní sekci firmy. Je pro nás duležité utužováni kolektivu a vytváření příjemného prostředí pro naše zaměstnance, aby do práce chodili dobře naladění. Jsme velice rádi, že jsme se sešli i tento rok v tak hojném počtu a určitě se mužete těšit na fotky z dalšího ročníku. Známka zdravého prostředí ve firmě a dobře odvedená práce, tak doufáme, že i v dalším ročníku nebude chybět hlavně legrace!!
více
AKCE na měsíc květen/červen
6.5.2022 AKCE na měsíc květen/červen
Buďte na letní sezónu připraveni včas a využijte naší májové akce, díky níž získáte montáž vaší nové pergoly s 50% slevou a LED osvětlení zdarma ke každé pergole SKYLINE! Akce platí do 30. června. Pro více informací nás kontaktujte.
více
PERGOLA S PERMANENTKOU DO FITNESS GIBU-X-GYM!
1.7.2021 PERGOLA S PERMANENTKOU DO FITNESS GIBU-X-GYM!
1. července 2021 spouštíme dvouměsíční letní akci, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Ke koupi pergoly nabízíme permanentku do brněnského fitness centra GIBU-X-GYM, a to na měsíc, na čtvrt roku, a dokonce na celý rok! Stačí když nám do poptávkového formuláře nebo při potvrzení objednávky napíšete "Chci permanentku k pergole" a je vaše.
více
frame-scrollup